Tytus Stobiński Tytus Stobiński 14.08.2019 14:35
Cole Phelps
855V

L.A. Noire: The VR Case Files ocenione w wersji na PlayStation 4. Posiadacze zestawu PSVR wkróce zagrają?

Próżno nam szukać drugiego, takiego tytułu jak L.A, Noire, ale wkrótce być może właściciele PlayStation 4 będą mieli okazję, by spojrzeć na niego z jeszcze innej strony.

Wydane latem 2011 roku L.A. Noire nie było tytułem, który trafiał w gusta każdego, ale osadzona w klimatach noir przygodówka znalazła sporą rzeszę fanów. Sama gra zmagała się z wieloma problemami na etapie produkcyjnym i w zasadzie została uratowana przed Rockstar Games, a tworzące ją studio Team Bondi jakiś czas po premierze niestety upadło. 

Od tamtej pory minęło wiele lat, produkcja została wydana ponownie na konsole obecnej generacji dzięki czemu trafiła do większej rzeszy graczy. Tymczasem, w sieci pojawiła się informacja z której jasno wynika, że ESRB oceniło tytuł dostosowany pod zestaw PSVR. L.A. Noire: The VR Case Files ukazało się już wcześniej na komputerach osobistych i dawało nam możliwość rozwiązania 7 zagadek z oryginalnej gry za pomocą gogli wirtualnej rzeczywistości, zmieniając przy tym perspektywę przedstawienia akcji na pierwszoosobową. 

Data premiery gry była wyznaczona na 12 sierpnia, jednak termin ten był zapewne jedynie placeholderem, a na konkretne informacje musimy jeszcze poczekać. Macie ochotę ponownie wcielić się w postać detektywa Cole'a Phelpsa? A może L.A. Noire całkowicie ominęło Wasze konsole?

Warto również przeczytać:

 

Tagi: L.A. Noire Rockstar Games Team Bondi