Iza Łęcka Iza Łęcka 14.08.2019 12:48
Overwatch Sigma
293V

Overwatch z nowym bohaterem. Sigma dostępny na wszystkich platformach

Sigma wyrusza do podboju aren w Overwatch. Blizzard przetestował potężnego astrofizyka, dzięki czemu teraz każdy posiadacz gry może zapoznać się z możliwościami postaci. Nadszedł dobry czas na przedstawienie jego umiejętności i zaproszenie do gry.

Na serwerach Overwatch wylądował 31. bohater. Twórcy kilka tygodni temu zapowiedzieli Sigmę, a teraz bohater jest już dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Zawodnika mogą pobrać wszyscy gracze za darmo.

Sigma to 62- letni astrofizyk z Holandii, którego jeden nieudany eksperyment dosłownie wywrócił życie do góry nogami. Mieszkaniec Hagi otrzymał umiejętność panowania nad grawitacją, ale nie można mówić tutaj o wolnej woli, ponieważ wszystko rozgrywa się pod męczącą kontrolą organizacji Szpon.

Bohater jest tankiem, który jednak nie zajmuje się wyłącznie obroną. Sigma to kolejna postać z rozbudowanymi zdolnościami, która chętnie masakruje przeciwników podczas obrony swoich kompanów.

Tak prezentują się zdolności Sigmy:

  • HIPERSFERY - wyzwalane dwa ładunki grawitacyjne, które odbijają się od ścian i implodują po krótkim czasie, raniąc wrogów w dużym promieniu.
  • EKSPERYMENTALNA BARIERA - bohater wysyła lewitującą barierę w wybrane miejsce. Może ją wyłączyć w dowolnej chwili.
  • CHWYT KINETYCZNY - Sigma przechwytuje nadlatujące pociski i przemienia je w pancerz.
  • AKRECJA - możliwość gromadzenia odłamków i miotania nimi we wroga, powalając go.
  • STRUMIEŃ GRAWITACYJNY - postać uwalnia pełnię swoich mocy, zaczyna lewitować i unosi w powietrze przeciwników znajdujących się na wskazanym obszarze, po czym rzuca nimi o ziemię.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: Blizzard

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment Overwatch sigma

Nie przegap