Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.07.2019 17:32
Overwatch
782V

Overwatch - Blizzard wprowadza zmiany w grze

Jedną z najbardziej istotnych rzeczy w Overwatch, jest dobra kompozycja drużyny, dzięki której ta osiągnie sukces w sieciowych pojedynkach. Niestety, system doboru nie działał w grze Blizzarda tak jak należy, dlatego też twórcy postanowili wprowadzić zmiany. 

Overwatchto sieciowy shooter, w którym najważniejsza jest skuteczna i przemyślana kooperacja. Niestety, bardzo często dochodziło do momentu, w którym czterech graczy piastowało tą samą funkcję, a ta, co tu dużo mówić - zazwyczaj nie radziła sobie zbyt dobrze na mapie. Powodowało to coraz większą irytację graczy, którzy żądali od developera wprowadzenia zmian. Te, w końcu nadciągają.

Overwatch wchodzi w gorące lato. Summer Games 2019 na zwiastunie

Wraz z nowym systemem, jeszcze przed meczem będziemy musieli zadeklarować się jaka funkcja nas interesuje. Zdania nie będziemy mogli zmienić już po rozpoczęciu walki. Za sprawą tego również, Blizzard postanowił rozbić punkty, jakie zdobywamy podczas pojedynków rankingowych. Osobne będą również rangi dla każdej z trzech klas postaci, a by otrzymać jakąkolwiek, należy rozegrać pięć meczów jedną z nich. Do wyboru będziemy mieli DPS, SUPPORT oraz TANK.

Uważacie, że takie zmiany dobrze wpłyną na rozgrywkę w Overwatch?

Warto również przeczytać na naszym portalu:

 

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment Overwatch