Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2019 19:01
Apex Legends solo
1187V

Apex Legends z trybem solo. Zwiastun pokazuje nowości i zapowiada świetną zabawę

Respawn Entertainment spełniło mokre sny miłośników Apex Legends. Na serwerach właśnie wylądowała nowa aktualizacja, która wprowadza do gry tryb solo. Gracze mogą wypróbować nowy wariant zabawy i jednocześnie zdobyć kilka nowych skórek.

Już w dniu premiery Apex Legends pojawiło się jedno pytanie – a kiedy tryb solo? Respawn Entertainment długo nie decydowało się na dodanie dodatkowego wariantu zabawy, ale studio nie może dłużej patrzeć na sukcesy konkurencji. To właśnie z tego powodu właśnie wystartowało wydarzenie Iron Crown Collection.

Tryb solo będzie dostępny w Apex Legends do 27 sierpnia... Oczywiście możemy mieć nadzieję, że autorzy nie będą męczyć singlistów i w przyszłości wariant zabawy zostanie dodany na stałe. W sumie grze brakuje jeszcze porządnych „dwójek” i pewnie z produkcją chętniej zapoznają się kolejni gracze.

Mimo wszystko trzeba zwrócić uwagę na jedno – Respawn Entertainment walczy o zainteresowanie fanów Battle Royale. Produkcja zanotowała kapitalny start, później zainteresowanie tytułem spadło, fani narzekali na brak oczekiwanych aktualizacji, ale autorzy małymi krokami zaczynają oferować ważną dla społeczności zawartość.

Więcej o grach Electronic Arts:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment