Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2019 20:56
The Kill Team
1142V

The Kill Team to dramat wojenny z gwiazdą Czystej Krwi. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami

Jeszcze w 2019 roku w europejskich kinach zostanie wyemitowany „The Kill Team”, który może okazać się strzałem w dziesiątkę dla wszystkich fanów kina wojennego. Dan Krauss postanowił przenieść na duży ekran historię, która wstrząsnęła Ameryką.

Dan Krauss w 2014 roku zaprezentował widzom dokument zatytułowany „The Kill Team”, który opowiadał o morderstwach popełnionych podczas wojny w Afganistanie. Film zajął pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy dokument” na Festiwalu Filmowym Tribeca w 2013 roku.

Dokument był zapowiedziany następującymi słowami:

„Szeregowy Adam Winfield był 21-letnim żołnierzem w Afganistanie, gdy za pomocą ojca próbował ostrzec wojsko o morderstwach popełnianych przez jego pluton. Jednak prośby Winfielda nie zostały wysłuchane. Pod presją gróźb przełożonego i innych członków jednostki, Winfield został zmuszony do podjęcia błyskawicznej decyzji, która zmieniła jego życie na zawsze.”

Po kilku latach Krauss powraca z tą historią, ale teraz zaprosił do współpracy znanych aktorów. „The Kill Team” to dramat wojenny inspirowany prawdziwymi wydarzeniami (znanymi z dokumentu), w których wystąpi między innymi Alexander Skarsgård – aktora dobrze kojarzą fani „Czystej krwi”.

Jest to bez wątpienia ciekawa sytuacja, która może okazać się strzałem w dziesiątkę. Pierwszy zwiastun „The Kill Team” wygląda naprawdę dobrze.

Sprawdźcie również na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film the kill team trailer zwiastun