The Initiative z nowymi nabytkami. Wśród pracowników m.in. twórcy Uncharted 4, Anthem oraz Doom

Gry
800V
The Initiative z nowymi nabytkami. Wśród pracowników m.in. twórcy Uncharted 4, Anthem oraz Doom
Tytus Stobiński | 13.08.2019, 13:23

Powołane do życia przez Microsoft studio The Initiative zbiera w szeregach najlepszych specjalistów z branży gier wideo. Studio znów poszerzyło się o kolejne osoby.

Zgodnie z aktualizacjami profili zawodowych na platformie linkedin, studio z siedzibą w Santa Monica zatrudniło kolejne, tym razem cztery osoby z bogatym doświadczeniem. Sean Slayback zajmie się projektowaniem systemów w nowej firmie, a dotychczas pełnił funkcję starszego projektanta gier w Respawn Entertainment, pracował m in. przy Apex Legends oraz kilkoma odsłona serii Call of Duty. Kolejnym nabytkiem jest Ryan Duffin, który był członkiem zespołu Bioware, pracował przyAnthem, a wcześniej miał swój wkład w animacje do Battlefield V. Tym samym zajmie się również w The Initiative.

Ryan Trowbridge to doświadczony dyrektor artystyczny, który przeszedł bezpośrednio z Sony Interactive Entertainment, gdzie pracował nad Days Gone, a wcześniej przy Uncharted 4: Kres Złodzieja. Ostatnim z nowych pracowników jest Justin Walters, który obejmie stanowisko starszego artysty ds. środowiska. Ostatnimi czasy był on pracownikiem Avalanche Studios, gdzie projektował Just Cause 4. W jego portfolio znajdziemy także takie gry jak Doom (2016), Śródziemie: Cień Mordoru i Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

Im więcej ogłoszeń dotyczących pracowników The Initiative, tym coraz bardziej chciałoby się już zobaczyć projekt nad którym studio będzie pracować.

Więcej do przeczytania na naszym portalu:

 

 

Źródło: własne

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper