Tytus Stobiński Tytus Stobiński 13.08.2019 11:16
Phil Spencer
782V

Phil Spencer nie wyklucza powiązania Xbox Game Pass z Mixerem

Rozwijający się prężnie Xbox Game Pass oraz ściągnięcie na platformę Mixer streamera Ninja sprawiło, że internauci zaczęli się zastanawiać nad pewnymi scenariuszami.

Subskrypcja Microsoftu z miesiąca na miesiąc staje się coraz bogatsza, a już wkrótce zaoferuje nowe, premierowe tytuły, takie jak m in. świetnie zapowiadające się The Outer Worlds. Szef marki Xbox na swoim oficjalnym profilu na Twitterze został zapytany, czy przewiduje, by na modłę Twitch - Prime, bylibyśmy w stanie wykorzystać platformę Mixer, do pozyskiwania przedmiotów w grach lub środków do Game Passa. 

Spencer choć nie odpowiedział na pytanie jednoznacznie, tu stwierdził, że jego zespół zastanawiał się nad połączeniem dwóch usług i uznaje to za dobry pomysł. Nie wydaje się to zresztą dziwne, bo działająca od 3 lat współpraca Twitcha z Amazon Prime oferuje szeroką gamę bonusów i cieszy się niemałą popularnością. 

Możemy się więc chyba spodziewać w najbliższym czasie pewnego rodzaju współpracy między tymi serwisami. Pozostaje nam czekać na szczegóły wyjaśniające, jak wszystko miałoby funkcjonować.

Warto także przeczytać:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/phil-spencer-says-we-may-see-game-pass-and-mixer-co-benefits-in-the-future

Tagi: Microsoft twitch Xbox Xbox Game Pass