Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.08.2019 13:12
Fortnite
693V

Fortnite - wprowadzone do gry Brutale to zbyt silne jednostki, fani żądają usunięcia mechów z gry

Wprowadzone przez Epic Games dodatki nie zostały odpowiednio dopracowane, stąd głośne niezadowolenie graczy na całym świecie.

Dziesiąty sezon rozgrywek Fortnite przyniósł wraz ze sobą wiele nowości, a jedną z nich są olbrzymie mechy, które jednak nie do końca wywołały uśmiech na twarzach fanów gry. Co więcej, gracze domagają się od Epic Games usunięcia tej dopiero co wprowadzonej opcji. Jak się bowiem okazuje, Brutale są zwyczajnie za mocne, przez co rujnują balans rozgrywki i mechanikę tytułu. 

Miejsce gdzie pojawiają się roboty jest losowe, one same przeznaczone są dla maksymalnie dwóch zawodników i dysponują dużą siłą rażenia w postaci karabinu oraz wyrzutni rakiet. Sytuację dopełnia fakt, że w grze znajdziemy niewyeliminowany błąd, który pozwala nam na szybkie przemieszczenie się mechem po mapie. 

Głosów krytki jest sporo, a ich liczba ciągle rośnie, ostatnio do rzeszy niezadowolonych graczy dołączył Kyle Giersdorf, czyli 16-latek, który okazał sie być zwycięzcą tegorocznych mistrzostw świata w Fortnite. Jak poinformował developer na forum reddit, aktualizacja jest cały czas pod obserwacją, a już wrótce możemy liczyć na dodanie m in. laserowego celownika, który wskaże nam kierunek, w jakim zmierzają rakiety wystrzeliwane przez Brutale. Zapowiedziano również uporanie się z denerwującym bugiem.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

 

Źródło: https://www.pcgamesn.com/fortnite/brute-overpowered

Tagi: Epic games Fortnite Gearbox Software

Nie przegap