Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.08.2019 10:24
Reshade The Division 2
2356V

Reshade i ray tracing sprawiają, że The Division, Anthem i Just Cause 4 wyglądają next-genowo

Fani grania na PC cały czas szukają sposobów na udoskonalenie grafiki w swoich ulubionych produkcjach. Przed wami jeden z bardziej efektownych sposobów na uzyskanie tego efektu.

Narzędzie Reshade znów pokazuje pazur. Przy jego zastosowaniu w The Division, Just Cause 4 i Anthem można uzyskać zachwycające efekty. Efekty wizualne nie ograniczają się tylko do zastosowania ray tracingu. Zastosowano tu przede wszystkim modyfikacje w stosowanych shaderach i efektach refleksów świetlnych.

Oczywiście w przypadku korzystania z narzędzia Reshade trzeba liczyć się z większym niż normalnie obciążeniem procesora i GPU, dlatego opcja zarezerwowana jest dla posiadaczy mocnych pecetów.

Dzięki wizualnym modyfikacjom przykładowo The Division wygląda całkiem podobnie do dema z E3 (sprzed "downgrade'u). Znane od dawna gry nabierają dzięki Reshade iście next-genowego sznytu. 

Nagrania wykonano z kartą graficzną GeForce GTX 1080 AMP Extreme.

Reshade możecie pobrać z tego miejsca.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/the-division-just-cause-4-and-anthem-can-look-like-next-gen-games-thanks-to-reshade-ray-tracing/

Tagi: Anthem reshade the division 2