Iza Łęcka Iza Łęcka 12.08.2019 11:55
shagowkeep rozmiar
1016V

Destiny 2 Shadowkeep zapowiada się mięsiście. Na dodatek potrzebujemy sporo miejsca na konsoli

Fani Destiny 2, którzy zacierają już rączki na start dodatku Shadowkeep będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Sprawdźcie dyski swoich konsol, bo na nową treść od Bungie potrzebujecie sporo miejsca.

Decyzje Bungie o zmianie modelu biznesowego względem Destiny 2 mogą nieco zaskakiwać – po otrzymaniu przydomku New Light FPS zostaje tytułem free-to-play, stając jednocześnie w szranki z innymi cieszącymi się niezwykłą popularnością produkcjami z tego modelu. Pozycja chce wyjść naprzeciw potrzebom graczy. Jednocześnie, od 1 października wraz z "nowym światłem", start swój ma dodatek fabularny Shadowkeep, który zaserwuje nam oprócz misji, nowe lokacje, dodatkowy rajd, ale i znanych już mocarnych wrogów. Ponownie wylądujemy na Księżycu.

Bungie najwyraźniej obładowało treściami swój nowy produkt znacznie bardziej niż myślimy.  Nawiązując do zakładki na PlayStation Store, ściągnięcie najświeższego dodatku do Destiny 2 może zająć nieco czasu. Shadowkeep wymaga bowiem 68 GB wolnej przestrzeni na dysku PlayStation 4. Podobnie mogą prezentować się rozmiary zawartości dla Xboksa One oraz PC, chociaż nie zostały one jeszcze dokładnie określone.

Sumując wszystkie zawartości dotyczące Destiny 2 otrzymujemy ogromne 165 GB wymaganego miejsca, co stanowi naprawdę pokaźnych rozmiarów grę, obładowaną treściami - i chociaż nie można porównywać obydwóch pozycji z innego gatunku, to Control mający swoją premierę już za niedługo, na dysku Xboksa One zajmie 34,77 GB. Bungie najpewniej przygotowuje się całkiem poważnie do "nowego startu" swojej marki.

Polecamy również:

Źródło: https://gamingbolt.com/destiny-2-shadowkeep-requires-68-gb-of-storage-space

Tagi: Activision Blizzard bungie Destiny 2 Destiny 2: Shadowkeep rozmiar dodatku