Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.07.2019 18:38
Dragon Quest XI S bliski skończenia
568V

Dragon Quest XI na Nintendo Switch gotowe do japońskiej premiery

Jak przekazał Hokuto Okamoto, jedenasta odsłona Dragon Quest na Nintendo Switch jest już gotowa do japońskiej premiery. Mniej kolorowo wygląda sprawa z wersją zachodnią.

O marce Dragon Quest, w kontekście Nintendo Switch, jest ostatnimi czasy wyjątkowo głośno. Przed kilkoma dniami miała miejsce premiera Dragon Quest Builders 2, twórcy napomknęli o możliwości odtworzenia Dragon Quest IX: Sentinels of the Starry Skies, a teraz okazuje się, że premiera najnowszej odsłony na Nintendo Switch jest bliżej, niż dalej. 

Jak ogłosił producent gry, Hokuto Okamoto, japońska wersja jest już "ozłocona" oznacza to tyle, że proces jej tworzenia został zakończony i można przejść do jej wydawania.

Napomknął także, iż wersja zachodnia wciąż nie została ukończona. Biorąc jednak pod uwagę to, że data premiery jest wspólna dla całego świata, można wnioskować, iż w jej przypadku produkcja jest także bliska mety. 

Dragon Quest XI S zostanie wydany wyłącznie dla Nintendo Switch i pojawi się już 27 września tego roku. Wygląda na to, że bez opóźnień. 

Więcej o serii Dragon Quest:

Źródło: https://gamingbolt.com/dragon-quest-11-s-japanese-version-has-gone-gold-western-version-close-to-finished

Tagi: Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age Square Enix

Nie przegap