Tytus Stobiński Tytus Stobiński 18.07.2019 13:20
Fallout 76
1124V

Fallout 76 - nowa aktualizacja znów bardziej szkodzi, choć powinna naprawiać!

Fallout 76 nie ma szczęścia -  opublikowana wczoraj łatka więcej szkodzi niż pomaga, przez co do głosu znów dochodzą niezadowoleni gracze.

Najczęściej wspominane kłopoty, to znikające ciała legendarnych przeciwników i przedmioty z ekwipunku, zdarzały się też przypadki utraty elementów tzw. pancerza wspomaganego. Sprawa ze zwłokami jest o tyle kłopotliwa, ponieważ znikają one w tempie na tyle szybkim, że gracze nie nadążają zebrać rzadkiego ekwipunku o który chwilę wcześniej stoczyli długi bój. Sam jestem w stanie sobie wyobrazić poirytowanie, jakie rodzi się w momencie, kiedy dochodzi do takiej sytuacji. 

Pete Hines wypowiedział się na temat Fallout 76 i renomy Bethesdy

Na forum reddit pojawia się lawina komentarzy pod adresem Bethesdy i braku tzw. serwerów testowych, dzięki którym takie problemy mogą zostać wyeliminowane. Niestety, obecnie developer pozostaje nieugięty i przy takich sytuacjach, jedyne co gracze mogą zrobić, to czekać na łatkę, która wyeliminuje problemy spowodowane...poprzednią łatką. Z dobrych aspektów patcha warto wspomnieć o zmniejszeniu kosztów szybkiej podróży i zwiększeniu szans na otrzymanie Stimpacków w ramach nagrody za misje. Jak sądzicie, czy problemy amerykańskiej korporacji związane z Fallout 76 kiedyś się skończą?

Więcej na temat Bethesdy i Fallout 76:

 

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76

Nie przegap