Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2019 13:58
Covert Dock Nintendo Switch
1615V

Covert Dock cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nintendo Switch otrzyma ukryty dock

Stacja dokująca do Nintendo Switcha zbiera bardzo mieszane opinie, więc ekipa GENKI postanowiła wykorzystać sytuację i stworzyć kolejny sprzęt dla konsoli Nintendo. Covert Dock cieszy się fantastycznym zainteresowaniem i już teraz jest dużym sukcesem.

Nintendo nadal nie zdecydowało się na odświeżenie docka do Nintendo Switcha, więc ekipa GENKI postanowiła przygotować swój sprzęt. Zespół ma doświadczenie, bo to właśnie oni w ubiegłym roku zaoferowali adapter, który pozwala korzystać posiadaczom konsoli Big N ze wszystkich bezprzewodowych headsetów.

Teraz twórcy wracają z urządzeniem zatytułowanym „Covert Dock” - jest to ładowarka łącząca funkcje stacji dokującej. Klienci za pomocą małej kostki mogą ładować konsolę, podłączyć pada oraz jednocześnie zainteresowani przerzucą obraz na ekran telewizora.

Sprzęt stał się prawdziwym hitem Kickstartera – twórcy marzyli o zebraniu 50 tysięcy dolarów, by móc zrealizować projekt, a teraz posiadają ponad 380 tysięcy. Najtańsza wersja Covert Docka kosztuje 49 dolarów.

Sukces Covert Docka nie jest specjalnie zaskakujący z jednego powodu – autorzy podkreślają, że urządzenie może ładować także smartfony, tablety, czy też nawet Macbooka Air.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/humanthings/genki-covert-dock

Tagi: covert dock dock genki Nintendo nintendo switch switch

Nie przegap