Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2019 20:03
Polityka Vega
2432V

Polityka na zwiastunie. Patryk Vega potwierdza datę premiery

Patryk Vega w końcu opublikował zwiastun swojego najnowszego filmu. „Polityka” już wkrótce trafi do kin, więc z tej okazji oglądamy materiał, który ma zachęcić Polaków do poznania opowieści na dużym ekranie.

Patryk Vega to jeden z najpłodniejszych autorów na polskiej scenie kina. Twórca zasłynął z takich kąsków jak „PitBull”, „Ciacho”, „Botoks”, „Kobiety mafii”, a teraz reżyser, scenarzysta oraz pisarz postanowił opowiedzieć historię o polskiej polityce.

„Polityka” trafi na wielki ekran 4 września – Vega w ostatnich wypowiedziach wspominał, że ze względu na poruszoną tematykę próbowano zablokować premierę „Polityki”, ale najwidoczniej udało mu się uzyskać wszystkie zgody i już za niecały miesiąc dojdzie do premiery.

Czy tym razem Vega osiągnie wielki sukces? Jak wiadomo reżyser nie może narzekać na brak zainteresowania swoimi produkcjami. Uważany za szkodliwy „Botoks” osiągnął milion widzów w niecały tydzień, a „Kobiety mafii” zgromadziły w premierowy weekend ponad 680 tysięcy fanów kina.

Polecamy również:

Tagi: data premiery Patryk Vega Polityka trailer zwiastun

Nie przegap