Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2019 22:30
Running with the Devil
807V

Running with the Devil na zwiastunie. Nicolas Cage i Laurence Fishburne jako członkowie kartelu narkotykowego

Nicolas Cage i Laurence Fishburne wspólnymi siłami będą wykonywać zadania zlecone przez szefa kartelu narkotykowego w najnowszym filmie Jasona Cabella. Aktorzy wystąpili w „Running with the Devil”, który został zaprezentowany na zwiastunie.

Jason Cabell dopiero rozpoczyna swoją karierę jako reżyser i scenarzysta, ale twórca już na początku swojej kariery miał okazję współpracować z kilkoma znanymi aktorami. W „Running with the Devil” wystąpią między innymi Nicolas Cage i Laurence Fishburne.

Film opowiada o kartelu narkotykowym, który pozyskuje dwóch nowych członków – The Cook (Nicolas Cage) zajmie się przygotowywaniem narkotyków, a The Man (Laurence Fishburne) jest odpowiedzialny za dystrybucję. Duet musi dostarczyć dragi do wyznaczonego miejsca, ale ich problemem są agenci federalni, którzy zajmują się ich sprawą.

Pierwszy zwiastun zapowiada ciekawe wydarzenia – choć mam wrażenie, że twórcy muszą jeszcze dopracować kilka efektów specjalnych. Mimo wszystko sympatycy gatunku powinni wrzucić „Running with the Devil” na radar, ponieważ Cage i Fishburne powinni zaoferować przyjemne kino.

Polecamy również:

Tagi: film Running with the Devil trailer zwiastun