Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.08.2019 11:23
Książe w Nowym Jorku 2
1776V

Książę w Nowym Jorku 2. Wesley Snipes w kontynuacji komedii sprzed 30 lat

Wesley Snipes w 2013 roku opuścił więzienie, po tym jak został skazany za próbę oszustwa podatkowego. Wiemy już, jaki jest najnowszy film tego zdolnego aktora - to "Książę w Nowym Jorku 2"!

Większości naszych czytelników nie trzeba pewnie przybliżać "Coming to America", czyli "Księcia w Nowym Jorku", który stał się komediowym hitem w 1988 r. Za cały projekt odpowiadał Eddy Murphy.

Okazuje się, że ta klasyczna już produkcja doczeka się sequela z Wesleyem Snipesem w roli głównej. Szykowany film nazywa się "Coming 2 America", co pewnie polski dystrybutor przetłumaczy na "Książę w Nowym Jorku 2". Scenariusz filmu znów skupi się na Akeemie, który wraca do USA, by odszukać swojego syna.

Trzeba powiedzieć, że w filmie nie zabraknie znanych aktorów. Oprócz Snipesa w kinach zobaczymy następujących aktorów: Kiki Layne ("Gdyby ulica Beale umiała mówić"), Teyana Taylor ("Honey: Rise Up and Dance"), James Earl Jones, Paul Bates, Rick Ross ("SuperFly"), Leslie Jones ("Ghostbusters") i Michael Blackson ("Niefortunna przeprowadzka"). 

Film zobaczymy w kinach w grudniu 2020 r.

Poniżej, dla przypomnienia, zwiastun komedii z 1988 r.

Warto sprawdzić:

Tagi: eddy murphy film kino wesley snipes

Nie przegap