Tytus Stobiński Tytus Stobiński 06.08.2019 15:54
The Division
455V

The Division w filmowej wersji ma się świetnie, choć do premiery jeszcze daleka droga

Zapowiedziany podczas tegorocznej edycji targów Electronic Entertaiment Expo film "The Division" ma się dobrze i wciąż powstaje. Nie oczekujcie jednak szybkiego nadejścia.

Film "The Division" ma obecnie w obsadzie takie gwiazdy światowego kina jak Jake Gyllenhaal oraz Jessica Chastain. Nie liczcie jednak, że produkcja prędko ujrzy światło dzienne, ponieważ jak poinformował podczas udzielonego wywiadu jegj reżyser, David Leitch, zespół jest obecnie na etapie tworzenia scenariusza. Jeżeli nieznane jest Wam nazwisko Leitch, to przypomnę, że amerykanin odpowiedzialny jest za nakręcenie pierwszej części "Johna Wicka" oraz sequelu "Deadpoola". Wydaje się więc całkiem niezłym kandydatem do przeniesienia na srebrny ekran hitu od Ubisoftu.

Twóca jest również przekonany, że do przedsięwzięcia został zaangażowany jak najlepszy zespół. Wedle wypowiedzi, wszyscy przekonani są, że "The Division" okaże się wielkim sukcesem i ściągnie do kina rzeszę fanów.

Kocham materiał, który do tej pory stworzyliśmy. Kocham także potencjał pracy z dwójką cudownych aktorów. Zespół kreatywny w którym znajduje się Kelly McCormick jako producent, ja oraz Jake i Jessica naprawdę troszczy się o wszystko i chce dostarczyć materiał najwyższej jakości. 

Sam David wydaje się rozentuzjazmowany, ale jak w przeszłości bywało z egranizacjami, które już nawet miały datę premiery, po czym ostatecznie lądowały na półkach, sami dobrze wiemy. Poczekajmy na pierwsze materiały z planu zdjęciowego.

Więcej na temat kina na naszym portalu:

 

Tagi: film the division the division movie