Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2019 22:30
Mindhunter 2
680V

Mindhunter 2 na pełnym zwiastunie. Netflix promuje oczekiwany serial

Netflix opublikował konkretny zwiastun drugiego sezonu „Mindhunter”. Widzowie mogą liczyć na ciekawą historie, w której zostanie podjęty temat serii zabójstw z lat 1979-1981. Serial zadebiutuje na platformie w sierpniu.

16 sierpnia odbędzie się premiera „Mindhunter 2”. Serial przedstawi widzom sprawę „morderstw dzieci z Atalanty”, czyli serii prawdziwych zabójstw, która miała miejsce w latach 1979-1981. Wydarzeniami zajmą się oczywiście agenci FBI – ponownie w głównych rolach zobaczymy Jonathana Groffa i Holta McCallany'a.

W drugim sezonie historia skupia się także na dwóch seryjnych mordercach – Davida Berkowitza (Syn Sama, zabił sześciu ludzi) oraz Charlesa Mansona (założyciel sekty „Rodzina”). W rolę tego drugiego wcieli się Damon Herriman, który w „Once Upon a Time in Hollywood” od Quentina Tarantino także zaprezentował się jako znany morderca.

„Mindhunter 2” jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji przygotowywanych przez Netflix na drugą połowę roku. Jesteście ciekawi, na jakie seriale oraz filmy od platformy możecie liczyć? Zapraszamy do publicystyki, w której przybliżamy nadciągające nowości.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mindhunter Mindhunter 2 Netflix trailer zwiastun