Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2019 20:14
The OA 2
2330V

The OA 3 anulowane. Netflix kasuje serial

Netflix zdecydował się nie rozwijać „The OA”. Serial w swoim czasie zebrał sporo pochwał, twórcy zostawili sobie możliwość znaczącej rozbudowy historii, ale najwidoczniej opowieść nie wygenerowała oczekiwanych rezultatów.

W grudniu 2016 roku zadebiutował serial „The OA”, który potrafił mocno zaskoczyć. Początek historii nie zapowiadał wydarzeń, które zostały rozciągnięte przez osiem epizodów. Nie każdemu opowieść przypadła do gustu, ale przygoda zyskała sporo fanów – wszyscy zainteresowani czekali do 22 marca 2019 roku, bo właśnie w tym dniu opublikowano kontynuację wydarzeń.

„The OA 2” zakończyło się w bardzo przemyślany sposób – to dla jednych bardzo udany finał, a dla kolejnych początek czegoś znacznie większego. Niestety, dzisiaj możemy potwierdzić, że „The OA 3” nie powstanie, ponieważ platforma zdecydowała się anulować prace nad trzecim sezonem.

Tak sytuację skomentowała Cindy Holland, wiceprezes ds. oryginalnych treści w Netflix:

„Jesteśmy niezwykle dumni z 16 hipnotyzujących rozdziałów "The OA" i jesteśmy wdzięczni Brit i Zalowi za dzielenie się ich śmiałą wizją i realizację jej poprzez ich niesamowity artyzm. Z niecierpliwością czekamy na ponowną współpracę z nimi w przyszłości, w tym i być może w wielu innych wymiarach”.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z „The OA”, to najlepiej nie oglądajcie żadnych zwiastunów. Siadajcie wygodnie, włączcie pierwszy odcinek i... Dajcie tej historii szansę. Z biegiem czasu jest coraz lepiej (dziwniej...).

Polecamy:

Źródło: Netflix

Tagi: netflix The OA The OA 3