Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.08.2019 09:38
Genesis MOBA
1432V

Genesis może namieszać w gatunku MOBA. Zwiastun i premiera gry na PS4

Chińscy producenci gier poczynają sobie coraz śmielej na konsolowym poletku. Dobry tego przykład dostaliśmy na targach ChinaJoy 2019 i również teraz w przypadku nowej gry MOBA pt. Genesis.

Czy Genesis będzie w stanie powalczyć z tuzami gatunku MOBA, takimi jak League of Legends? To się okaże już bardzo niedługo, bo tytuł trafi na PS4 w formie free-to-play już w połowie sierpnia.

Dokładny dzień premiery Genesis nie został jeszcze podany. Wiadomo, że grę otrzymamy w angielskiej wersji językowej w terminie do końca sierpnia 2019 r. Gra doczekała się już trailera, który znajdziecie poniżej.

Tytuł opisywany jest jako "MOBA działająca na Unreal Engine 4". W grze ścierają się dwa zespoły po pięciu graczy (5 vs 5) w trybach rywalizacji, kampanii i innych modułach. Genesis zostało od podstaw opracowane z myślą o graczach konsolowych i przyjemnej obsłudze kontrolerem PS4.

Oprócz PS4 tytuł trafi też na PC. Obecnie Genesis dostępne jest w formie Wczesnego Dostępu na Steam. Co ważne - gra obsługuje tylko kontrolery i nie wspiera rozgrywki przez myszkę/klawiaturę.

Tagi: chiny Genesis lol moba