Iza Łęcka Iza Łęcka 05.08.2019 07:30
Soulcalibur VI Cassandra
1161V

Soulcalibur VI z nowymi wojownikami. Cassandra wraca do gry

Na zakończenie EVO 2019 otrzymaliśmy zapowiedź kolejnej Przepustki Sezonowej do Soulcalibur VI. Gracze już dzisiaj sprawdzą w akcji Cassandrę, mogąc jednocześnie szykować pieniądze na kolejnych czterech wojowników. Gra zostanie doniośle rozbudowana.

Soulcalibur VI to wciąż świeża produkcja, która najwidoczniej radzi sobie nie najgorzej, dlatego Bandai Namco planuje przygotowanie drugiej Przepustki Sezonowej. Do gry trafią cztery nowe postacie – w tym jeden gość z innej produkcji.

Twórcy postanowili włączyć do walki Haohmaru, czyli głównego bohatera serii Samurai Shodown. Wybór nie jest przypadkowy, ponieważ wojownik od dawna szczyci się wielkimi umiejętnościami w walce i jest na pewno dobrym wyborem do Soulcalibur VI. Nowy Season Pass ma zapewnić także odświeżenie rozgrywki oraz nowe areny – na wszystkie szczegóły musimy jednak jeszcze zaczekać.

Zanim zapoznamy się z nowościami, Project Soul potwierdziło powrót Cassandry – Greczynka to znana postać z uniwersum Soulcalibur. Kobieta zadebiutowała w drugiej części i pokazywała swoje zdolności w Soulcalibur II, Soulcalibur III, Soulcalibur IV, Soulcalibur: Broken Destiny, Soulcalibur: Lost Swords, Soulcalibur: Unbreakable Soul oraz Soulcalibur VI – dotychczas jako NPC. Wojowniczka jeszcze dzisiaj trafi do pierwszych graczy.

Soulcalibur VI 2 Season Pass

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco cassandra Project Soul season pass SoulCalibur VI