Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.08.2019 14:44
Naruto to Boruto Zabuza
1126V

Naruto to Boruto: Shinobi Striker z nowymi ninja w nadchodzącym Season Passie

Do Naruto to Boruto: Shinobi Striker nadciąga druga Przepustka Sezonowa, która przyniesie kolejnych bohaterów znanych z oryginalnych serii. 

Naruto to Boruto: Shinobi Striker znacznie odbiegało od początkowych oczekiwań największych fanów, a to wpłynęło na słaby odbiór gry. Choć liczba graczy na serwerach maleje, to twórcy nie zamierzają porzucać swojego tytułu. Właśnie zapowiedziano drugi Season Pass.

Zapowiedziano, że ów Przepustka Sezonowa przyniesie dziewięciu, zupełnie nowych bohaterów znanych z serii wykreowanych przez Masashiego Kishimoto. Pierwszym i jedynym, który został oficjalnie potwierdzony, jest Zabuza Momochi - jeden z Siedmiu Mistrzów Miecza, zwany także Demonem Ukrytej Mgły

W ramach ciekawostki warto dodać, że jeden z użytkowników YouTube, którego informacje odnośnie do Naruto to Boruto: Shinobi Striker zazwyczaj się sprawdzają, zdradził pięciu innych wojowników, którzy mieliby dołączyć do zestawienia. Wymienieni zostali: Tenten, Killer Bee, Might Guy, Haku oraz Onoki. Trzeba przyznać, że dobór postaci jest niezwykle ciekawy, jednak to zaledwie niepotwierdzone informacje. 

Druga Przepustka Sezonowa jest już dostępna. Wszyscy zainteresowani muszą przygotować 125 złotych, ponieważ właśnie na tyle, została wyceniona przez twórców! 

Więcej o Naruto przeczytaj tutaj:

Źródło: https://expansivedlc.com/naruto-to-boruto-shinobi-striker-season-pass-2-will-feature-9-new-fighters/

Tagi: Bandai Namco Naruto to Boruto: Shinobi Striker Soleil