Tytus Stobiński Tytus Stobiński 02.08.2019 18:33
Elden Ring
954V

Elden Ring zostanie zaprezentowane na Gamescom 2019

Wbrew wcześniejszym zapowiedzom, najnowsza gra studia From Software zostanie zaprezentowana na tegorocznej edycji targów Gamescom.

Elden Ring, czyli nowa gra twórców serii Dark Souls i wydanego ostatnio Sekiro: Shadows Die Twice zapowiada się bardzo dobrze. Po raz pierwszy w historii mamy otrzymać prawdziwie otwarty, wielki świat, a jego historia wzbogacona jest za sprawą pióra Georga R. R. Martina, który również bierze udział w tworzeniu tytułu. Będzie mrocznie, trudno, a unoszący się w powietrzu klimat będzie wylewał się z ekranu. 

Jak się okazało, wbrew wcześniejszym zapewnieniom, tytuł nie ominie całkowicie targów Gamescom w Kolonii. Pokaz odbędzie się za zamkniętymi drzwiami więc niestety gracze będą musieli poczekać dłużej, by dowiedzieć się, jak Elden Ring prezentuje się na żywo. Często jednak zdarza się, że nagrane urywki gameplayu wypływają na światło dzienne, pomimo prób dopilnowania wszystkich uczestników pokazu. Od czasu zaprezentowania tytułu na E3 2019 nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji, choć z pewnością fani gier From Software mogą być spokojni Developer wielokrotnie udowodnił, że zasługuje na kredyt zaufania. 

Więcej na temat Elden Ring na portalu:

 

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/elden-ring-to-be-shown-for-the-first-time-behind-closed-doors-at-gamescom-2019/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software