Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2019 19:33
Ninja mixer
2011V

Ninja ekskluzywnie na Mixerze. Microsoft zgarnia najpopularniejszego streamera

Ninja nadal cieszy się zawrotną popularnością, więc Microsoft postanowił wykorzystać sytuację. Firma nawiązała wielką współpracę ze streamerem, który będzie teraz prezentował swoją grę wyłącznie na Mixerze.

Ninja na pewno nie może narzekać na brak zainteresowania swoją twórczością. W swoim czasie głośno było o jego współpracy z Electronic Arts – facet miał zarobić milion dolarów za promocję Apex Legends. Wcześniej wspominał, że potrafi wyciągnąć 500 000 dolarów miesięcznie grając wyłącznie w Fortnite.

W ostatnich dniach pojawiły się informacje, według których Ninja przegapił swoją okazję do odpowiedniej promocji, jednak jak widać facet ma nowy plan na swoją karierę. Richard Tyler Blevins nawiązał ekskluzywną współpracę z Mixerem i teraz będzie systematycznie pokazywał swoją rozgrywkę wyłącznie na platformie Microsoftu.

Aktualnie nie poznaliśmy ceny „wynajęcia” streamera, ale możemy mieć pewność, że Microsoft musiał sięgnąć bardzo głęboko do kieszeni. Ninja zaprosił miliony fanów na nową platformę, która na pewno zanotuje spory wzrost oglądalności.

Tagi: Microsoft mixer ninja streamer streaming