Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2019 15:09
Nightwolf MK11
945V

Mortal Kombat 11 pokazuje Nightwolfa. Świetny zwiastun znanego wojownika

Nightwolf już wkrótce trafi do Mortal Kombat 11. W końcu poznaliśmy datę premiery wojownika i możemy spojrzeć na świeżutki zwiastun. Materiał pokazuje pierwsze Fatality znanej postaci. Sympatycy bohatera mogą zacierać rączki.

NetherRealm Studios przerywa milczenie. Twórcy właśnie zaprezentowali Nightwolfa, który trafi do Mortal Kombat 11 już 13 sierpnia. Na początku z bohaterem zapoznają się wybrani – standardowo deweloperzy rozpoczną wprowadzenie wojaka przez Kombat Pack. Zestaw dodatków zapewnia tygodniową ekskluzywność, więc już pod koniec miesiąca każdy zainteresowany otrzyma szansę kupienia wyłącznie Nocnego Wilka.

Odnoszę wrażenie, że deweloperzy nie zmarnowali czasu. Nightwolf dobrze wygląda, chętnie korzysta ze swoich mocy, a jego Fatality wygląda świetnie. Dobre opanowanie Wilka na pewno nie będzie łatwe, ale zwróćcie uwagę na przykładowo możliwość odbicia pocisku i automatyczny teleport – otwiera to ogromne możliwości przygotowania konkretnego combosa.

13 sierpnia otrzymamy także dostęp do Klassic Arcade Fighter Skin Pack – na materiale zobaczycie trzy stroje, ale mogę przypuszczać, że kolejni zawodnicy zgarną nowe fatałaszki. Jestem przekonany, że znajdą się chętni na takie ciuchy.

Więcej o Mortal Kombat:

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.