Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2019 17:53
Mortal Kombat Sindel
2616V

Mortal Kombat 11 zaprasza do walki Sindel. Pierwsze spojrzenie na wojowniczkę

Ed Boon zaprezentował pierwsze zdjęcie Sindel z Mortal Kombat 11. Znana wojowniczka zostanie ujawniona za kilka dni, ale już dzisiaj możemy spojrzeć na nową wersję postaci. Kobieta zadebiutowała w serii już w 1995 roku.

Ed Boon małymi krokami przybliża graczom zestaw dodatkowych postaci do Mortal Kombat 11. Do gry trafił już Shang Tsung, a kolejną bohaterką zmierzającą do najnowszej pozycji NetherRealm Studios jest Sindel.

Mortal Kombat 11 z kolejnym wyciekiem bohaterów. Ash Williams jednak zawita w DLC?

Sindel zostanie szczegółowo zaprezentowana za kilka dni. Teraz możemy spojrzeć na nowy wizerunek wojowniczki, która debiutowała w serii już w Mortal Kombat 3. Władczyni Edenii została odrobinę postarzona, wiele na to wskazuje, że nie posiada już na włosach charakterystycznego, czarnego pasa, ale nadal będzie biegać w klasycznym, fioletowym stroju.

Jak wiadomo Sindel odegrała znaczącą rolę w nowym Mortal Kombat, więc mogliśmy się spodziewać, że deweloperzy sięgną po tę postać. Twórcy potwierdzili także pojawienie się w grze Nightwolfa oraz Spawna, jednak wciąż nie odkryli dwóch gościnnych występów.

Mortal Kombat 11 przeczytacie również na naszym portalu:

Mortal Kombat 11 Sindel

Źródło: Twitter

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.