Tytus Stobiński Tytus Stobiński 01.08.2019 12:11
Anthem
1175V

Anthem z wyłączonymi serwerami testowymi. Kataklizm nadchodzi?

Anthem od początku nie miało łatwego startu. Różnice w oprawie graficznej między finalną wersją, a tym co zaprezentowano nam podczas targów E3, późne wejscie na rynek i nie do końca spełnione obietnice sprawiły, że tytuł musi zaciekle walczyć o utrzymanie uwagi graczy. Wygląda jednak na to, że Bioware nie powiedziało ostatniego słowa.

Kataklizm ma stanowić sporą zmianę w świecie Anthem, dając nam między innymi nową, tropikalną mapę, zmieniające się warunki pogodowe, jak choćby potężna burza oraz ciężkie do przetrwania środowisko. Tryb ten był dotychczas testowany na specjalnych serwerach, gdzie gracze mogli sprawdzać i zgłaszać, co w rozszerzeniu nie funkcjonuje tak jak powinno. 

CEO Electronic Arts wciąż wierzy w sukces Anthem

Zamknięcie serwerów daje nam podejrzenie, że już wkrótce Kataklizm będzie dostępny dla wszystkich, zgłodniałych nowych wrażeń graczy. Jak poinformował Andrew Johnson z Bioware, odinstalowanie aplikacji serwerów testowych z klienta Origin to zalecane rozwiązanie z racji tego, że w najbliższej przyszłości nie będzie ona nam potrzebna. Developer podziękował także wszystkim, którzy brali udział w testach i wyraził nadzieję ponownego spotkania już po oficjalnej premierze. Nie dostaliśmy niestety konkretnej daty premiery.

A Wy gracie jeszcze w Anthem, czy może tytuł zdążył Was już zmęczyć? Jeżeli tak, to czy planujecie powrót wraz ze zmianami wprowadzanymi przez twórców?

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts

Nie przegap