Iza Łęcka Iza Łęcka 23.07.2019 10:17
zabijanie bestii w anthem
856V

Anthem w końcu z Katalizmem? Na serwerach wylądowały nowe wyzwania

Możliwe, że ogłaszany hucznie event okaże się w końcu rzeczywistością. Gracze, których problemy związane z niedoróbkami w Anthem nie odstraszyły, mogą wziąć udział w nowych misjach na serwerze, które sugerują początek nowej zawartości.

BioWare nie ma szczęścia do swojej najnowszej marki. Anthem pomimo wszelkich hucznych haseł promocyjnych, przywitało błędami do poprawienia. Studio zbroiło się po premierze Anthem na dostarczenie jak największej ilości dodatków i aktualizacji do tytułu. Jak się jednak okazało, wszystkie publikacje przedłużają się w czasie, a studio skupiło się na dopracowywaniu i eliminacji wszelkich błędów. Całej sprawie nie dodaje pozytywnego wydźwięku fakt, że EA nie było usatysfakcjonowane wynikami sprzedaży – Antem bowiem sprzedało się poniżej zakładanych 6 milionów kopii.

Jak się jednak okazuje, pomimo że od premiery Anthem minęło już 5 miesięcy, Kataklizm nadal nie zawitał na serwerach. Może to jednak ulec zmianie.

Gracze, którzy w zeszły weekend logowali się do gry zostali przywitani trzema nowym wyzwaniami o nazwie „Nadchodząca burza”. Misje, oprócz tłuczenia wrogów, mają na celu odnalezienie kolejnych kryształów i dokończenie następnych wydarzeń, a całości towarzyszą zmiany w świecie.

Całość obecnie rozgrywanych wyzwań może sugerować, że do Anthem zawita Kataklizm – w majowych zapowiedziach zawartości ogłaszane były wcześniejsze dwutygodniowe wydarzenia, które miały wprowadzić w klimat i narrację wszelkich zmian.

Zawartość Kataklizmu zapowiada się całkiem nieźle – zmieniające się elementy wyzwania, nowa tropikalna mapa, potężna burza i niesprzyjające warunki środowiskowe, doprowadzą nas do głównego celu jakim jest pokonanie Vary. BioWare obiecuje „masywne, zmieniające świat” zdarzenia przepełnione burzliwą pogodą, z „najbardziej ambitną i wymagającą zawartością”.

Czekacie jeszcze na ten event?

Przeczytajcie także na naszym serwisie:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-07-22-it-looks-like-anthems-long-awaited-cataclysm-event-is-finally-almost-here

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts kataklizm