Iza Łęcka Iza Łęcka 01.08.2019 07:00
PES 2020 vs PES 2019
2755V

PES 2020 vs. PES 2019 na graficznym porównaniu. Sprawdźcie materiał z Xbox One X

Już za kilka tygodni na cyfrowych boiskach rozpocznie się piłkarski sezon. Zanim dojdzie do bezpośredniego starcia, każdy gracz może bez najmniejszego problemu sprawdzić tegoroczną odsłonę PES-a. Jest to także dobry moment na odpowiedzenie sobie na pytanie – czy Konami dopracowało grafikę w swojej topowej serii?

Demo PES 2020 wylądowało na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Gracze mają okazję wypróbować nowe systemy przygotowane przez deweloperów z Konami, a w Sieci wylądowały już pierwsze porównania oprawy z wielkich stadionów.

EA Sports jeszcze nie zaprezentowało większych fragmentów rozgrywki z FIFA 20, wciąż nie otrzymaliśmy także wersji demonstracyjnej, więc na dobry początek oglądamy porównanie z ubiegłorocznym Pro Evolution Soccer.

Konami nadal posiada pełną licencję na FC Barcelonę - twórcy ponownie zapowiedzieli dokładne przeskanowanie Camp Nou oraz wszystkich piłkarzy Dumy Katalonii. Czy możemy mówić o wielkim skoku w oprawie? Odnoszę wrażenie, że prawdziwy skok jakościowy powinniśmy doświadczyć dopiero za rok – gdy na rynek zawita już nowa generacja.

Porównanie pokazuje zawodników oraz kilka dokładnych scen – jak widać deweloperzy z Konami nie spędzili za dużo czasu na przygotowanie nowych elementów, firma przenosi bowiem "jeden do jednego" niektóre animacje. Podczas wejścia na murawę oraz przywitania z fanami zobaczycie identyczne sceny.

O eFootball PES 2020 przeczytacie także na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: eFootball PES 2020 Konami porównanie porównanie grafiki