Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2019 17:18
Manchester United PES 2020
1323V

PES 2020 na rozgrywce. Gameplay pokazuje Manchester United

Manchester United to nowy nabytek Konami. Twórcy postanowili odpowiednio zaprezentować piłkarzy z czerwonej strony Manchesteru i z tej okazji możemy spojrzeć na czysty gameplay z eFootball PES 2020. Studio pokazuje także twarze piłkarzy.

Już wkrótce będziemy świadkami kolejnej bitwy dwóch produkcji oferujących możliwość rozegrania dynamicznych spotkań na zielonej murawie. eFootball PES 2020 vs. FIFA 20 zapowiada się ekscytująco, ale jeszcze przed większym porównaniem, warto sprawdzić w akcji najnowszą grę Konami.

PES 2020 x Manchester United. Czerwone Diabły oficjalnym partnerem

W Sieci wylądowały materiały z eFootball PES 2020, które skupiają się na pokazaniu Manchesteru United. Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ wczoraj deweloperzy potwierdzili podpisanie wieloletniej umowy, dzięki której w kolejnych odsłonach piłki otrzymamy szansę zagrania Czerwonymi Diabłami.

Deweloperzy zeskanowali twarze piłkarzy oraz zajęli się zaprezentowaniem ich umiejętności, więc sympatycy marki Pro Evolution Soccer, którzy w dodatku uwielbiają Manchester United nie mogą narzekać.

Warto oczywiście pamiętać, że już wkrótce wszyscy zainteresowani otrzymają szansę sprawdzenia wersji demonstracyjnej eFootball PES 2020 – w tym tygodniu poznaliśmy konkretne szczegóły demka.

Więcej o PES 2020:

Tagi: eFootball PES 2020 gameplay Konami PES 2020