Iza Łęcka Iza Łęcka 12.07.2019 09:14
Robert Lewandowski
2754V

Robert Lewandowski w PES 2020. Konami zdobyło licencję na Bayern Monachium

Konami sięgnęło głęboko do kieszeni. Japoński deweloper zapewnił sobie współpracę z mistrzem niemieckiej Bundesligi. Bayern Monachium pojawi się w eFootball PES 2020 - gracze mogą liczyć na pełną licencję na bawarską drużynę.

Konami nie oszczędza na licencje do eFootball PES 2020. Firma w ubiegłym tygodniu zakontraktowała Manchester United, a teraz oficjalnie zdobyła Bayern Monachium. Jest to dobra wiadomość dla fanów Roberta Lewandowskiego.

PES 2020 x Manchester United. Czerwone Diabły oficjalnym partnerem

Wszyscy zawodnicy z Bawarii zostali dokładnie zeskanowani, w grze pojawią się ich charakterystyczne ruchy, a nawet możemy liczyć na cieszynki – na zaprezentowanym materiale Serge Gnabry wykonuje swój typowy ruch. Młody Niemiec został także ambasadorem japońskiej produkcji.

W eFootball PES 2020 pojawi się w pełni przeniesiony stadion Allianz Arena, a gracze podczas rozgrzewki usłyszą znaną przyśpiewkę, która pojawia się przed każdym meczem. Oliver Kahn został nową legendą. Znany bramkarz będzie na pewno ozdobą wielu zespołów.

Konami nadal nie może pozwolić sobie na zdobycie pełnej licencji między innymi z Bundesligi, ale takimi ruchami firma może zyskać wielu graczy, którzy w tym roku chętnie sięgną po pudełko z eFootball PES 2020.

Więcej o eFootball PES 2020:

Źródło: YouTube.com

Tagi: eFootball PES 2020 Konami