Tytus Stobiński Tytus Stobiński 31.07.2019 16:22
Age of Wonders: Planetfall
665V

Age of Wonders: Planetfall na nowych screenach. Triumph Studios podgrzewa atmosferę przed premierą

Już wkrótce fani serii Age of Wonders będą mieli okazję zagrać w spin-off serii, który przeniesie graczy do uniwersum science fiction. 

Naszym zadaniem będzie przejęcie kontroli nad osłabioną, galaktyczną frakcją i doprowadzenie jej do momentu w którym stanie się potęgą. Gra jest tworzona przez zespół Triumph Studios i pierwszy raz w historii popularnej serii, będziemy mieli możliwość zagrania w Age of Wonders także na konsolach. Sama mechanika tytułu pozostaje bez zmian. Zajmujemy się więc rozbudową naszej kolonii, a droga do sukcesu może prowadzić zarówno po krwawej i brutalnej ścieżce, jak i również przez dyplomację i pokojowe rozwiązywanie spraw.

Her Majesty's Ship. Polska strategia o morskich podbojach wpłynęła na Steam

Dziś dostaliśmy paczkę nowych screenów prezentujących Age of Wonders: Planetfall. Możemy spojrzeć na wygląd jednostek, bohaterów oraz samej mapy gry. Do premiery tytułu nie zostało już wiele czasu, ta bowiem zaplanowana zostałą na 6 sierpnia na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Wciąż jednak macie czas, by zamówić produkcję przedpremierowo i zgarnąć kilka wirtualnych bonusów:

Warto również przeczytać:

 

Źródło: https://en.cbreaker.net/4457-new-age-of-wonders-planetfall-screenshots-released/

Tagi: Age of Wonders: Planetfall Paradox Interactive Triumph Studios