Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2019 20:48
The Hunt
1297V

The Hunt na zwiastunie. Bogaci polują na zwierzynę

W listopadzie na wielki ekran zawita produkcja przepełniona akcją. „The Hunt” przedstawi losy dwunastu pechowców, którzy muszą za wszelką cenę uciekać przed bogaczami polującymi na ludzi niczym na zwierzynę. Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu.

12 obcych sobie ludzi budzi się pewnego razu na polanie. Zainteresowani nie wiedzą gdzie są, kto znajduje się obok i jak dostali się w to miejsce, ale już po chwili zrozumieją trudną sytuację – zostali zaangażowani do przerażającej gry, w której kilka osób urządziło sobie polowanie. Wydarzenie zorganizowała grupa milionerów, którzy nie spodziewali się, że wśród swoich przyszłych ofiar znajduje się Crystal – kobieta doskonale zna obowiązujące zasady i chętnie zajmie się wyeliminowaniem elity.

Fabuła pewnie nie będzie najmocniejszym elementem wydarzeń, ale trzeba przyznać, że pierwszy zwiastun wygląda naprawdę intrygująco. Za tytuł w roli reżysera odpowiada Craig Zobel, którego możecie kojarzyć z między innymi „Westworld” (1 odcinek), „Z jak Zachariasz”, „Pozostawieni”, „Siła perswazji”.

Polska premiera „The Hunt” odbędzie się pierwszego listopada. W roli głównej wystąpi Betty Gilpin – Amerykankę możecie kojarzyć z między innymi „Glow”, „Siostra Jackie”, „Jak romantycznie!”.

Warto sprawdzić:

Tagi: film The Hunt trailer zwiastun