Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2019 19:36
Zombieland: Double Tap - Road Trip
2557V

Zombieland: Double Tap - Road Trip zmierza na konsole i PC. Gra wygląda niczym żart

Zombieland 2 już wkrótce trafi do kin, więc mogliśmy mieć pewność, że powstanie produkcja traktująca o walce z biegającymi truposzami. Niestety, Zombieland: Double Tap - Road Trip przypomina raczej smutne czasy, gdy gry na licencji wyglądały gorzej od wielu indyków.

W połowie ubiegłego tygodnia miałem okazję zaprezentować na portalu pierwszy zwiastun „Zombieland 2”. Film pobudził fanów pierwowzoru z 2009 roku, ponieważ w końcu otrzymamy oczekiwaną od dawna kontynuację.

Bez wątpienia marka Zombieland idealnie nadaje się do porządnej gry AAA przepełnionej żywymi truposzami, w której grupa graczy miażdżyłaby kolejne zombiaki rozwijając swoje postacie, ale zamiast tego High Voltage Software zaoferuje zdecydowanie mniejszy tytuł. Produkcja także pozwoli walczyć z bestiami, jednak jestem przekonany, że fani liczyli na coś znacznie... Większego.

Zombieland: Double Tap - Road Trip zadebiutuje 18 października i gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste. W propozycji otrzymamy dostęp do znanych bohaterów, podobno w całej przygodzie nie zabraknie humoru, a w trakcie kolejnych zadań wykorzystamy specjalne umiejętności oraz rozbudowany arsenał.

Zombieland: Double Tap - Road Trip screen 1

Zombieland: Double Tap - Road Trip screen 2

Zombieland: Double Tap - Road Trip screen 3

Zombieland: Double Tap - Road Trip screen 4

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: zapowiedź zombieland Zombieland: Double Tap - Road Trip