Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.07.2019 22:30
American Horror Story 9
1359V

American Horror Story 9 na niezłym zwiastunie. Historia zapowiada staroszkolny slasher

Nowy zwiastun „American Horror Story” w świetny sposób przedstawia umiejscowienie wydarzeń. Widzowie będą uczestniczyć w typowej opowieści, podczas której amerykańska młodzież wyrusza na obóz. Na miejscu pojawi się nieproszony gość.

„American Horror Story” przedstawiło widzom już osiem różnorodnych historii, ale dopiero teraz miłośnicy slasherów z lat 80. mogą zacierać rączki. Twórcy zdecydowali się umiejscowić przygodę na obozie i pozwolą nam obserwować wydarzenia z serii „amerykańska młodzież vs. zabójca”.

Najnowsza opowieść otrzymała podtytuł „1984”, co oczywiście jest związane z akcją – już wcześniej twórcy zapowiedzieli, że w najnowszym sezonie chcą „oddać hołd slasherom” i w sumie poniższy zwiastun jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Premiera pierwszego odcinka „ American Horror Story: 1984” odbędzie się 18 września. W serialu wystąpią: Emma Roberts („American Horror Story”), Gus Kenworthy (narciarz,  wicemistrz olimpijski i wicemistrz świata), Matthew Morrison („Glee”), Cody Fern („American Horror Story”) , Leslie Grossman („American Horror Story”), Billie Lourd („American Horror Story”), John Carroll Lynch („Wyspa tajemnic”) i Angelica Ross („Pose”).

Warto sprawdzić:

Tagi: american horror story serial trailer zwiastun