Tytus Stobiński Tytus Stobiński 29.07.2019 17:49
John Wick w serialowej wersji ma się dobrze. Nie mamy pewności, że Keanu Reeves zagra w produkcji
958V

John Wick w serialowej wersji ma się dobrze. Nie mamy pewności, że Keanu Reeves zagra w produkcji

John Wick to bardzo popularna seria filmów, która sprawiła, że o Keanu Reeves znów zrobiło się głośno. Nie wiemy jednak, czy zobaczymy go także w telewizyjnym prequelu produkcji.

Pierwsze informacje na temat serialowej wersji "Johna Wicka", pojawiły się jeszcze w 2017, ale ostatnie informacje na temat serialu o nazwie "Continental" otrzymaliśmy około rok temu. Niemniej jednak, sukces kasowy jaki osiągnęła trzecia część filmu o historii Wicka sprawia, że powstanie telewizyjnej serii jest niemal pewne.

Undone na pełnym zwiastunie. Data premiery serialu od twórców BoJacka

Serial jest produkowany przez Starz, a dyrektor generalny firmy, Jeffrey Hirsch skomentował ostatnio sprawę podczas spotkania Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych. Produkcja ma być prequelem w stosunku do filmów i prawdopodobnie nie ujrzy światła dziennego przed premierą "Johna Wicka 4". Ta ma odbyć się 21 maja 2021 roku.

Hirsch zapytany o to, czy w "Continental" wystąpi główna gwiazda kinowych produkcji - Keanu Reeves, nie dał jednoznacznej odpowiedzi. Stwierdził, że obecnie nie można niczego uznać za pewne, a najważniejszym faktem jest to, że serial w ogóle powstanie. "John Wick 3" zarobił na terenie Stanów Zjednoczonych prawie dwukrotnie więcej niżeli poprzednia część. Nic więc dziwnego, że twórcy nie poprzestają na trylogii.

Warto również przeczytać:

 

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/john-wick-tv-show-still-happening-will-be-a-preque/1100-6468723/

Tagi: John Wick Keanu Reeves starz tv series