Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2019 19:02
Control bohaterka
1101V

Control najdłuższą historią Remedy Entertainment. Znamy czas gry

Remedy Entertainment odsłania kolejne karty związane z Control. Będzie to zdecydowanie najdłuższa produkcja w historii Finów, jednak nie jest to przypadek. Twórcy stawiają na nową formę opowiedzenia przygody.

Finowie przygotowują się do wielkiej premiery swojego najmłodszego IP. Deweloperzy przyzwyczaili nas do intensywnych historii, które jednak kończyły się w około 10 godzin. W przypadku Control możemy liczyć na więcej wrażeń.

Control na długiej rozgrywce. Gameplay z włączonym ray tracingiem

Control nie będzie trzymać graczy za rączkę. Twórcy porzucają rozgrywkę nastawioną na jeden korytarz, by zapewnić zainteresowanym odrobinę swobody. To właśnie z tego powodu trudno jednoznacznie określić, ile godzin będzie potrzebował każdy zainteresowany do ukończenia opowieści.

Mikael Kasurinen (reżyser) i Brooke Maggs (projektantka narracji) podczas ostatniego wywiadu podkreślili, że Control to „skomplikowana, duża gra” i „może być rozgrywana na wiele sposobów”. W tej sytuacji samo ukończenie głównej fabuły oraz wykonanie „kilku misji pobocznych” zajmie od 15 do 20 godzin.

Możemy oczywiście liczyć, że ten czas zostanie wydłużony, gdy zdecydujemy się na wykonanie wszystkich aktywności – już wcześniej Remedy Entertainment podkreśliło, że w tytule otrzymamy sporo dodatkowych zadań, które mają w ciekawy sposób angażować graczy.

Więcej o Control:

Źródło: https://gamingbolt.com/control-will-be-15-20-hours-long-says-remedy

Tagi: 505 Games Control Remedy Entertainment