Iza Łęcka Iza Łęcka 29.07.2019 09:49
beata kozidrak netflix
897V

Orange is the New Black i Beata Kozidrak. Piosenkarka reklamuje sezon 7

„Ta noc zmieniła mnie...”, czyli diva polskiej muzyki zawitała do grona więźniarek z serialu „Orange is the New Black”. Sprawdźcie materiał promujący ostatni sezon przygód Piper Chapman i koleżanek.

Trzeba przyznać, że Netflix niezwykle sprawnie wykorzystuje polskie znane twarze w akcjach promocyjnych swoich seriali. Po Monice Brodce, która klimatycznie reklamowała trzeci sezon "Stranger Things", wraz ze startem finałowego sezonu w więzienne mury zawitała Beata Kozidrak.

Lipiec w ofercie Netflixa był miesiącem bogatym w nowe odcinki ich ciekawych seriali – trzeci sezon „Stranger Things”, kolejny sezon „Domu z papieru” czy „Orange is the New Black” to tylko niektóre propozycje przykuwające przed ekrany na dłużej. W sierpniu będziemy natomiast mogli sprawdzić chociażby 2 sezon „Mindhuntera”, serial „Zielona Granica”, czy prawdziwą historię piłkarza Carlosa Teveza w „Apache: La vida de Carlos Tevez”.

Po przejęciu więziennej kuchni przez Magdę Gessler, do więźniarek z Litchfield zawitała Beata Kozidrak. Sprawdźcie, za co siedzi sławna piosenkarka.

Polecamy także:

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: beata kozidrak netflix Orange is the new Black