Tytus Stobiński Tytus Stobiński 27.07.2019 19:51
Doom 64
2064V

Doom 64 na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych? PEGI oceniło tytuł

Kolejna, dobra informacja dla fanów serii Doom. Wedle informacji, jakie wyciekły do sieci, po wypuszczeniu trzech, pierwszych części gier na nowe platformy, już wkrótce ujrzymy kolejną odsłonę.

Redakcja portalu dsogaming dotarła do informacji, jakobyśmy już wkrótce dostali możliwość zagrania w Doom 64 na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Wiadomość wyciekła przy ocenie gry przez PEGI, choć dziwi fakt, że miała się ona ukazać już wczoraj. Być może jednak Bethesda planuje po cichu wrzucić do sieci grę jeszcze w ten weekend, lub po prostu premiera została zwyczajnie przesunięta.

Wydane na nowo odsłony Doom wymuszają na graczach założenia konta na Bethesda.net

Doom 64 charakteryzował się unikalnymi poziomami, a sama gra była nieco bardziej straszna, niż klasyczne wydania na komputery osobiste. Ciekawe więc, czy tytuł podobnie jak wypuszczone wczoraj na Nintendo Switch dwie pierwsze odsłony serii skorzysta z silnika Unity, czy też twórcy pokuszą się o inne rozwiązanie. Pecetowi gracze mieli już wcześniej okazje zagrać w Doom 64 za sprawą stworzonych przez graczy konwersji, jednak nigdy nie było to oficjalne wydawnictwo.

Więcej na temat serii Doom na naszym portalu:

 

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/doom-64-has-been-rated-by-esrb-for-pc-and-ps4/

Tagi: Doom 64 Midway Games