Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 18:35
DOOM Eternal Battle Mode
756V

DOOM Eternal Battle Mode w szczegółach. Pokaz nowego trybu

Na QuakeConie otrzymaliśmy konkretną prezentację trybu sieciowego z DOOM Eternal. Gracze wezmą udział w pojedynkach dwóch na jednego, które mają zapewnić pełne doświadczenie znane z kampanii. Zobaczcie pokaz nowego wariantu zabawy.

Doom Eternal Battle Mode to spora ciekawostka, ponieważ autorzy zdecydowali się wrzucić na mapę trzech graczy, którzy wylądują w dwóch zespołach. Jeden wcieli się w standardowego Slayera, jednak jego rywale wskoczą w buty demonów.

Doomguy wskoczy na mapę z pełnym uzbrojeniem (giwery, mody, dodatki) i rozpocznie walkę z oponentami. W trakcie akcji śmiałek może spotkać postacie sterowane przez sztuczną inteligencję - dzięki nim podreperujemy zdrowie lub zdobędziemy dodatkową amunicję.

DOOM Eternal pozwoli wam zmierzyć się ze znajomymi w szybkiej, agresywnej walce DOOM Slayera przeciwko dwóm demonom w morderczym, pięciorundowym meczu.

Jego rywale wcielą się w pięciu demonów, które otrzymają własne umiejętności i ataki. Twórcy w dniu premiery zapewnią także sześć map, ale warto podkreślić, że DOOM Eternal Battle Mode będzie stale rozbudowywany – nowe postacie i kolejne lokacje trafią do graczy za darmo.

Aktualnie zaprezentowane demony:

  • Revenantem
  • Pain Elementalem
  • Mancubusem
  • Marauderem
  • Archvilem

Prezentowane fragmenty pokazują jedno – autorzy mogli faktycznie osiągnąć swój cel i zapewnią sieciową rozgrywkę, która pod względem założeń będzie przypominać typowy gameplay z kampanii.

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software