Iza Łęcka Iza Łęcka 26.07.2019 08:01
blair witch bohater
1161V

Blair Witch na gameplayu. Zatopimy się w odmętach lasu

Do premiery horroru od polskiego studia Bloober Team coraz mniej czasu - właśnie możemy zerknąć na gameplay ukazujący odmęty pokręconego i tajemniczego lasu. 

Zainspirowana popularną serią horrorów, Blair Witch jest pierwszoosobową grą przygodową, której akcja rozgrywa się w latach 90. ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. Jako były glina bierzemy udział w poszukiwaniach zaginionego dziecka. Przeczesywanie gęstego i niezgłębionego lasu niejednokrotnie związane jest z rozwiązywaniem zagadek, ale opiera się głównie na eksploracji terenu. Czas i przestrzeń w grze potrafi ulec zniekształceniu, a główny bohater będzie musiał się zmierzyć nie tylko z własnymi lękami. Las bowiem skrywa swoje tajemnice, które zmrożą krew w żyłach.

Do dyspozycji mamy świeżutki materiał z gameplayu. Możemy dostrzec bohatera rozpoczynającego część poszukiwań. Pies Bullet jest jego wiernym kompanem, ułatwiającym przeczesywanie gąszczy. Mrok i niezjednany las w połączeniu z niepokojącą ścieżką dźwiękową, nadają mocnego klimatu. Aż chciałoby się już sprawdzić elementy walki, których w pozycji ma nie brakować, jednak na tę chwilę gameplay opiera się na samym sprawdzaniu terenów i szukaniu poszlak mających doprowadzić do zaginionego.

Premiera Blair Witch już 30 sierpnia w wersji na PC i Xbox One.

O Blair Witch przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blair Witch Bloober Team Lionsgate Interactive