Tytus Stobiński Tytus Stobiński 24.07.2019 17:28
Cyberpunk 2077
1021V

Cyberpunk 2077 - twórcy nie chcieli dołączać wirtualnych bonusów do zamówień przedpremierowych gry

Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2020 roku i ciężko się temu dziwić. Tytuł chce nam dostarczyć dojrzale wykreowany, żyjący świat i złamać wiele schematów rządzących grami wideo.

Kiedy po tegorocznych targach Electronic Entertainment Expo ruszyła sprzedaż zamówień przedpremierowych Cyberpunk 2077, rozpoczęła się również szeroko zakrojona kampania marketingowa gry. W międzyczasie, CD Projekt RED zdążył poinformować, że jako firma jest bardzo zadowolony z popularności, jaką cieszy się nadchodzący tytuł, który już na tym etapie radzi sobie lepiej niż rewelacyjny Wiedźmin 3: Dziki Gon

Cyberpunk 2077 z cybernetycznymi wszczepami. Technologia uatrakcyjni rozgrywkę

Bardzo często jednak, twórcy gier wideo starają się skusić fanów dodatkowymi bonusami, najczęściej w formie cyfrowych dodatków, by Ci na długi czas przed premierą wyciągnęli ze swoich portfeli pieniądze i złożyli zamówienie. Polityka ta oczywiście sprawdza się, ale nie każdy chce podążać tą ścieżką. Jeden z fanów zapytał się twórców Cyberpunk 2077, czy składając zamówienie otrzyma jakiekolwiek bonusy w samej grze. Uzyskał odpowiedź, że firmie zależy na tym, by każdy z graczy otrzymał taką samą grę, w związku z czym firma postanowiła nie dodawać żadnych dodatków.

Warto również porozmawiać:

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/ch6qb3/cd_projekt_red_we_dont_do_preorder_bonuses/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077