Iza Łęcka Iza Łęcka 24.07.2019 09:39
bohaterka cyberpunk 2077 z nanowszczepami
998V

Cyberpunk 2077 z cybernetycznymi wszczepami. Technologia uatrakcyjni rozgrywkę

Chociaż ciągle jeszcze pozostaje nam wyczekiwać na pełną prezentację drugiej rozgrywki z Cyberpunk 2077, deweloperzy z CD Projekt RED serwują nam nowe smaczki dotyczące życia w Night City. Tym razem mowa o nowoczesnych implantach.

Futurystyczny świat w jakim osadzony został Cyberpunk 2077 rządzi się swoimi prawami - nie pozbawiony jest przemocy, brutalności i awangardowych nowoczesnych rozwiązań. Dla fanów science-fiction pozycja zapowiada się na nie lada przyjemność, bowiem technologicznie zaawansowane gadżety będą naturalnym elementem rozgrywki.

Na krótkim materiale zamieszczonym na oficjalnym Twitterze jeden z twórców - Miles Tost - opowiada o broni jaką do swojej dyspozycji będzie miało część bohaterów w Cyberpunk 2077mowa o cybernetycznych wszczepach.

Twórca w krótkim opisie podkreśla wielozadaniowość i moc tej formy broni. Nanowszczepy przymocowane są do nadgarstków bohatera, dając możliwość swobodnego ich wykorzystania w każdym momencie. Oprócz bezpośredniego ataku przeciwników, będziemy mogli hakować innych bohaterów posiadających owe elementy, bądź włamywać się do zabezpieczonych miejsc (chociażby poprzez otwarcie wcześniej zamkniętych drzwi). Nie obędzie się również bez siekania wrogów. 

CD Projekt RED stawia na multum opcji w ramach rozgrywki w Cyberpunk 2077 - mając nie tylko do dyspozycji "klasyczne" bronie, ale i nowoczesne pistolety lub technologicznie zaawansowane implanty, pojedynki staną się jeszcze bardziej atrakcyjne i widowiskowe. Wiemy, że istnieje opcja przekształcania broni według własnych upodobań.

O Cyberpunk 2077 przeczytacie także na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-details-nanowires-in-new-video?

Tagi: bronie CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 szczepy