Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2019 16:33
Wolfenstein: Youngblood dziewoje
629V

Wolfenstein: Youngblood na premierowym zwiastunie. Szykujcie się na wybijanie nazistów

MachineGames odlicza godziny do premiery Wolfenstein: Youngblood. To właśnie z tego powodu deweloperzy opublikowali ostateczny zwiastun prezentujący kilka nowych scen z fabularnej opowieści dwóch sióstr Blazkowicz. Siadajcie wygodnie i szykujcie giwery na nazistów.

Wolfenstein: Youngblood to oficjalnie „największa i najbardziej otwarta” część serii, w której tym razem pokierujemy dwoma bohaterkami. Blazkowicz nadal nie trafił na zasłużoną emeryturę – bohater zaginął i jego córki wyruszają mu na pomoc.

Akcja tytułu zaprowadzi śmiałków do Paryża – nie powinniście liczyć na wielkie zmiany w oprawie, ponieważ autorzy mówią wprost, że wykorzystali część elementów stworzonych dla poprzednich części serii, ale dzięki temu grę od dnia premiery kupimy w lepszej cenie.

Największą innowacją Wolfenstein: Youngblood jest oczywiście kooperacja – teraz całą grę przejdziemy z kumplem u boku lub skorzystamy z pomocy sztucznej inteligencji. Klienci mogą nawet skorzystać z Buddy Passa, który pozwala zaprosić do zabawy znajomego – przepustka jest dostępna w Deluxe Edition.

arto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda MachineGames Wolfenstein: Youngblood