Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.07.2019 12:50
Joker zdjęcia
619V

Joker i inne filmy na Toronto International Film Festival. Nowe zdjęcia

Zblizamy się do tegorocznego wydania Toronto Film Festival. Z tej okazji opublikowano w przypadku kilku filmów pierwsze zdjęcia. Joker dorobił się natomiast kolejnych fotek z planu.

W trakcie imprezy Toronto Film Festival nie zabraknie kilku wyczekiwanych przez fanów kina filmów. Będzie to przede wszystkim "Joker", ale również "Endings, Beginnings", "Ema", "Coming Home Again" i "True History of the Kelly Gang".

Najwięcej zdjęć możemy zobaczyć z tej ostatniej produkcji. Niestety w przypadku j historii wyjętego spod prawa Neda Kelly'ego, który buszował po Australii w XIX-wieku, nie znana jest jeszcze dokładna data kinowej premiery. Prawdopodobnie "True History of the Kelly Gang" zadebiutuje na przełomie października i listopada 2019 r.

Trzy pierwsze zdjęcia z naszej galerii pochodzą z wyczekiwanego "Jokera", który otrzymał niedawno kategorię wiekową "R". Oznacza to, że osoby poniżej 17 roku życia będą mogły w USA obejrzeć film jedynie w towarzystwie rodziców lub dorosłych opiekunów. Zapowiada się więc kawał dojrzałego i brutalnego klimatu - i bardzo dobrze.

Przypominam, że pierwszy zwiastun Jokera mogliśmy obejrzeć już w kwietniu. Film zadebiutuje w polskich kinach 4 października 2019 r. Premiera w USA odbędzie się jeden dzień wcześniej.

Warto również przeczytać:

Tagi: film joker kino

Nie przegap