Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2018 14:18
Joker. Zakończono prace na planie filmu
1319V

Joker. Zakończono prace na planie filmu

DC zostanie w przyszłym roku rozszerzone o solową produkcję z Jokerem w roli głównej. Aktorzy zakończyli już prace na planie, więc w kolejnych miesiącach możemy szykować się na konkretną kampanię marketingową.

„Joker” nie jest częścią DC Extended Universe. Warner Bros. zdecydowało się stworzyć zupełnie nową serię produkcji zatytułowaną DC Black lub DC Dark, w której pojawią się dodatkowe historie. Wkrótce mamy poznać kolejne opowieści rozszerzające projekt.

Pierwsze nagranie z planu Jokera

Produkcja została wyreżyserowana przez Todda Phillipsa – mężczyznę możecie kojarzyć z między innymi trzech części „Kac Vegas”, czy też „Zanim odejdą wody”. Natomiast scenariusz został napisany przez Scotta Silvera („Fighter”, „Imiennicy”, „8 Mila”) oraz właśnie Phillipsa.

Reżyser potwierdził zakończenie prac na planie – w kolejnych miesiącach ekipa zajmie się postprodukcją, więc w niedalekiej przyszłości powinniśmy spojrzeć na pierwszy zwiastun. Aktualnie do Sieci zostały wrzucone tylko krótkie materiały z produkcji.

Należy na pewno zaznaczyć, że dotychczas nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących fabuły – jak wiadomo w głównej roli wystąpi Joaquin Phoenix, jednak aktor na samym początku będzie się przedstawiał jako Arthur Fleck. Dopiero wydarzenia w filmie pokażą nam przemianę postaci w Jokera.

Źródło: https://screenrant.com/joker-officially-wraps-filming/

Tagi: film Joker koniec produkcji

Nie przegap