Iza Łęcka Iza Łęcka 01.07.2019 09:06
bohater cyberpunk 2077
1568V

Cyberpunk 2077 z rozbudowanymi możliwościami dostosowania broni

Najnowsza produkcja CD Projekt RED będzie dawała wiele swobody graczom. Dając szerokie możliwości nie tylko w doświadczaniu fabuły, twórcy pochylają się nad rozbudowanymi opcjami modyfikacji i przerobienia chociażby broni.

Cyberpunk 2077 będzie dawało wiele możliwości zasiadającym przed konsole graczom. Wielki świat w ramach Night City, wielość opcji przechodzenia bogatej fabuły, w której nie będzie wyraźne określone dobro i zło, będzie dotykać wolności również w innych obszarach, a nie mówimy tutaj tylko o romansowaniu. Przed fanami nie lada gratka.

Moralność w Cyberpunk 2077 niejednoznaczna

W wywiadzie z Mateuszem Tomaszkiewiczem, dyrektorem questów w Cyberpunk 2077, dotykając rozszerzonego tematu wielu możliwości oferowanych graczom, poruszony zostaje również temat broni. Jak potwierdza twórca:

"Możesz dostosować broń na wiele sposobów. Można mocować lunety, mocować tłumiki oraz inne elementy. Opiera się to oczywiście na konkretnej broni i na tym, ile miejsc na ulepszenia posiada. Jeśli chodzi o to, ile mamy rodzajów broni - pamiętam tylko kilka z nich. Ale mamy ich całkiem sporo.”

Do dyspozycji gracza zostanie udostępnionych całkiem dużo rodzajów broni. Wspomina się o takich narzędziach walki jak broń do walki wręcz – noże, katana, młotek – czy broń strzelecka: ciężkie działa, karabiny lekkie i maszynowe, snajperki, rewolwery. Modyfikacje w ramach własnych preferencji mają opierać się o dostępne elementy.

Śledźcie razem z nami najnowsze doniesienia o grze CD Projekt RED:

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-weapons-customization-detailed-will-feature-revolvers-sniper-rifles-katanas-and-more?fbclid=IwAR3GkE0H8toFS4O_cf1gviYMNICW8kjJZC1xOiSrxvgBbNvRTbYMFgjvsEk

Tagi: bronie CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077