Iza Łęcka Iza Łęcka 23.07.2019 08:01
futro z misia michał milowicz
1082V

Futro z misia – znamy datę premiery. Zapowiada się powrót do klimatu lat 90.

Jeżeli z nostalgią spoglądacie na kultowe polskie produkcje rodem z lat 90. to najnowsze „Futro z misia” może być właśnie dla Was. Twórcy ogłosili właśnie datę premiery.

Przed samym rozpoczęciem prac na planie filmowym, grzmiały nostalgiczne głosy o kontynuacji filmu „Chłopaki nie płaczą” - swego czasu potwierdził to Cezary Pazura, jednak jak zapowiedzieli twórcy „Futro z misia” jest niezależną, nową produkcją, pełną kultowych tekstów w klimacie lat 90. Zapowiadają się gangsterskie potyczki z wysublimowanym poczuciem humoru.

Podczas ostatniego dnia zdjęciowego ogłoszona została data premiery. Jak zapowiedział reżyser i producent filmu Michał Milowicz wraz z producentką Anną Siergiej, komedia trafi do kin już 27 grudnia.

W obsadzie produkcji znajdziecie wielu czołowych polskich aktorów - Cezary Pazura, Edward Linde-Lubaszenko, Olaf Lubaszenko, Artur Dziurman Mirosław Zbrojewicz. Główną rolę kobiecą otrzymała Iza Miko znana chociażby z takich filmów jak „Starcie tytanów” czy „Czas bohaterów”. Scenariusz został stworzony przez Olafa Lubaszenko. Prace nad produkcją trwały w kilku miastach Polski - w Warszawie, w Zakopanem, w Tczewie czy chociażby nad Morzem Bałtyckim.

Polecamy także:

Źródło: Facebook.com

Tagi: data premiery film futro z misia michał milowicz