Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.01.2019 15:00
Chłopaki nie płaczą 2 powstaną. Potwierdza to Cezary Pazura
1882V

Chłopaki nie płaczą 2 powstaną. Potwierdza to Cezary Pazura

Chłopaki nie płaczą 2 zostały potwierdzone. Cezary Pazura w trakcie rozmowy z serwisem Gazeta.pl potwierdził, że kontynuacja kinowego klasyka wreszcie powstanie.

Chłopaki nie płaczą to zdecydowanie jeden z najlepszych i najpopularniejszych polskich filmów nakręconych w ciągu ostatnich dwóch dekad.

Psy 3 potwierdzone. Wrócą Linda i Pazura

Nikogo więc nie powinno dziwić, że na modzie nostalgicznego odgrzewania marek w kinach, postanowiono rozpocząć prace nad Chłopaki nie płaczą 2. Potwierdził to w wywiadzie Cezary Pazura.

Mają powstać "Psy 3", "Chłopaki nie płaczą 2". Brzmi trochę jak odcinanie kuponów, albo jak "nie mamy już pomysłów, więc zróbmy jakąś codę", ale to tak nie jest. Bo robiąc film po latach, nawiązując do poprzedniego tytułu, trzeba zrobić film współczesny. Nie można robić dalszej części filmu sprzed 16 lat. Musi się dziać tu i teraz, trzeba użyć narzędzi, których się używa przy kręceniu filmu, a nie takich, których się używało 25 lat temu.

Niestety, poza tą wypowiedzią, o filmie nie wiadomo zupełnie nic. Rozsądek podpowiada, że wróci - przynajmniej część - starej obsady. Ale być może kontynuacja skupi się na zupełnie nowej historii, z nowymi aktorami.

Źródło: gazeta.pl

Tagi: chłopaki nie płaczą 2