Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2019 22:00
Astral Chain PG bohaterowie
642V

Astral Chain na nowych ujęciach. Gra PlatinumGames wygląda świetnie

Posiadacze Nintendo Switchów muszą szykować paluchy na najnowsze atrakcje od PlatinumGames. Japończycy już wkrótce zaoferują szerokiej publiczności Astral Chain i gra potrafi oczarować.

Małymi krokami musimy przygotowywać się na kolejne ekskluzywne mięcho przygotowane wyłącznie dla Nintendo Switcha. Japończycy zapewnili sobie następną grę PlatinumGames i Astral Chain może trafić w gust wielu graczy.

Twórcy stawiają na dynamiczną akcję, podczas której skorzystamy z pomocy specjalnych postaci – Legiony posiadają zróżnicowane ataki i w trakcie pojedynków będziemy mieszać ich ciosy z możliwościami głównego bohatera. Na jednym z materiałów zobaczycie starcie z Cerberusem – potężny przeciwnik to jeden z bossów, których w fabule Astral Chain podobno nie zabraknie. Systematycznie mamy stawać do walki z potężnymi oponentami.

W Sieci nie brakuje głosów, według których Astral Chain jest jedną z najważniejszych i najlepszych gier kreowanych przez PlatinumGames w ostatnich latach. Gameplay jest niezwykle przyjemny i satysfakcjonujący.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Astral Chain Nintendo PlatinumGames