Astral Chain na nowych ujęciach. Gra PlatinumGames wygląda świetnie

Gry
818V
Astral Chain na nowych ujęciach. Gra PlatinumGames wygląda świetnie
Wojciech Gruszczyk | 22.07.2019, 22:00

Posiadacze Nintendo Switchów muszą szykować paluchy na najnowsze atrakcje od PlatinumGames. Japończycy już wkrótce zaoferują szerokiej publiczności Astral Chain i gra potrafi oczarować.

Małymi krokami musimy przygotowywać się na kolejne ekskluzywne mięcho przygotowane wyłącznie dla Nintendo Switcha. Japończycy zapewnili sobie następną grę PlatinumGames i Astral Chain może trafić w gust wielu graczy.

Twórcy stawiają na dynamiczną akcję, podczas której skorzystamy z pomocy specjalnych postaci – Legiony posiadają zróżnicowane ataki i w trakcie pojedynków będziemy mieszać ich ciosy z możliwościami głównego bohatera. Na jednym z materiałów zobaczycie starcie z Cerberusem – potężny przeciwnik to jeden z bossów, których w fabule Astral Chain podobno nie zabraknie. Systematycznie mamy stawać do walki z potężnymi oponentami.

W Sieci nie brakuje głosów, według których Astral Chain jest jedną z najważniejszych i najlepszych gier kreowanych przez PlatinumGames w ostatnich latach. Gameplay jest niezwykle przyjemny i satysfakcjonujący.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper